Plnenie cieľov a ideálov

Finančníctvo beriem ako poslanie.

Oslovujú ma klienti, pretože majú túžbu po niečom. Po niečom, čo sa zo začiatku javí ako nesplniteľné.

Veľa krát sa mi stáva, že ešte pred tým, ako ma klienti kontaktovali si boli sami vybaviť „ten svoj cieľ“, avšak z akéhokoľvek dôvodu neúspešne. Je to bežné a pre mňa potom o to väčšia výzva. U niekoho to je byt, u niekoho dom, auto, dovolenka, možnosť spolupráce. Sú to ich momentálne priania a ja som tá, do ktorej vkladajú dôveru, a veria že im pomôžem. Je to neuveriteľná energia, ktorá ma stále posúva ďalej.

Samozrejme sa ani celkom nedá opísať slovami aký to je pocit, keď sa im tieto ciele splnia. A pre takýto pocit to robím. Ku každému klientovi idem s obrovským nadšením, netrpezlivosťou a stým, že prijímam  novú výzvu.

Ďakujem aj pracovníkom a riaditeľom všetkých pobočiek, ktoré navštevujem. Nemajú to so mnou ľahké, pretože sa za všetkých mojich klientov bijem až do konca.

Každá jedna úloha je pre mňa rovnako dôležitá ako pre klienta. Zvlášť keď viem, že sny sa plnia. Aj tie moje sa splnili. Zatiaľ to nie je ani z ďaleka všetko, ale keď si spomeniem na začiatky, všetko čo máme dnes vybudované bol predtým len cieľ.

Rovnako ako to je vždy u mojich nových klientov. A možno aj preto túto prácu tak zbožňujem, lebo u každého klienta a jeho predstáv o budúcnosti vidím kúsok seba.

Veď preto sme tu, aby sme rástli, budovali a plnili si ideály. Tam, kde končí rast, končí aj život.