S dôverou mi zverujete starosť o  Vaše financie už vyše 7 rokov. Za tú dobu sme spoločne prešli dlhú cestu. Splnila som Vám malé aj veľké sny o bývaní, finančnej slobode a rôznych hmotných potrebách. Som nesmierne vďačná, za každý jeden prípad a za každého jedného klienta. Len vďaka Vám môžem rásť aj ja a moja kancelária. Moja kariéra sa posúva, myslím, celkom rýchlym tempom, som výhradný partner viacerých projektov a bánk. Každoročne si preberám rôzne ocenenia a poďakovania od rôznych bánk aj poisťovní – aktuálne fotky aj informácie nájdete aj na mojom FB profile Finančné sprostredkovanie Skalica Viac ako REALITY.

 

 

V roku 2019 nastal čas rozšíriť obzory, a vlastne to spolu logicky súvisí, rozhodla som sa začať aj s realitami. Už pred nejakým časom teda vznikla spoločnosť Viac ako REALITY. Prečo Viac? – lebo v tom viac je presne vyjadrené, aké služby od nás môžete očakávať. A síce nič menej ako kompletné spracovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľnosti spolu s kompletným finančným servisom. Niektorí klienti sa už o tom mohli presvedčiť pri kúpe bytov v bytovom komplexe Pri Mlyne, keďže tento predaj ide výhradne cez Viac ako REALITY

 

 

Uvedomujem si zodpovednosť v každom jednom produkte, ktorý som kedy odporučila a vždy to je len to, čo by som vybrala pre seba a svoju rodinu v danej situácii.

Moji klienti pre mňa vždy znamenali okrem pracovného vzťahu aj oveľa viac. Beriem každého ako jedinečnú bytosť a je mi cťou, že si pre spoluprácu vybrali práve mňa. A to je obrovský záväzok.

 

Podarilo sa mi to, čo je prianím azda každého – Moja práca je mojim koníčkom. Nepotrebujem víkendy ani odchody z reality. Teším sa na pondelky. Priania mojich klientov sú pre mňa nekonečné výzvy a samotní klienti sú mojimi priateľmi.

 

 

 

 

V roku 2018 som sa stala matkou synčeka a v roku 2020 manželkou milujúceho manžela. Aj práve vďaka im dvom a ich obrovskej podpore si môžem plniť svoje pracovné povinnosti tak dobre a naplno.

Ďakujem, že ste navštívili moju stránku.

Petra Totev

130579127_3884455118253288_7903164466300879386_n